تعمیرات تلویزیون حرم المطهر مشهد با دانستن این موضوع که تلویزیون ها یکی از ضروری ترین دستگاه های موجود در منازل هستند، می تواند خدمات سریع و با کیفیتی را به شما ارائه نماید. ما به عنوان نمایندگی نصب و تعمیرات تلویزیون های ال جی و سامسونگ و همچنین سایر برند های موجود در بازار، می توانیم خدمات مفیدی را به شما ارائه نماییم. تکنسین های دوره دیده ما با شرکت در دوره های تخصصی آموزشی تعمیرات برندهای مختلف تلویزیون ها، می توانند به سرعت مشکلات رایج در تلویزیون های شما را شناسایی کرده و نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

همچنین ما با اطلاع از وضعیت اقتصادی کشور و خانواده ها، تلاش می کنیم تا خدمات خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه کنیم. در همین راستا تیم های تخصصی ما در صورت امکان تعمیر قطعات دستگاه، آن ها را تعمیر نموده و در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته باشد نیز اقدام به تعویض قطعات اورجینال و اصلی می نمایند تا هزینه های شما را در طولانی مدت کاهش دهند.

محدوده حرم المطهر

محدوده حرم المطهر

حرم امام رضا (ع) که امام هشتم شیعیان می باشد در بخش جنوب شرقی شهر مشهد قرار دارد. به حرم امام رضا علیه السلام و مناطق اطراف آن، منطقه ثامن مشهد نیز گفته می شود. اگرچه بافت خانه های این محدوده اغلب قدیمی و سنتی است اما در محدوده اطراف حرم مطهر می توانید همچنین انواع هتل ها، مسافرخانه ها و هتل آپارتمان های شیک و لوکسی را که جهت پذیرایی از زائران ساخته شده اند نیز ببینید.

از جمله بولوارهای مهم محدوده حرم المطهر می توان به بلوار فدائیان اسلام، بلوار ولایت، بلوار وحدت، بلوار طبرسی جنوبی، بلوار امام رضا، بلوار 17 شهریور، بلوار جمهوری اسلامی، بلوار خرمشهر، بلوار امام خمینی، بلوار شهید کامیاب و … اشاره کرد.

حرم امام رضا (ع) از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان طبرسی
  • از جنوب به خیابان امام رضا (خیابان تهران)
  • از شرق به خیابان نواب صفوی (پایین خیابان)
  • از غرب به خیابان شیرازی (بالا خیابان)

نحوه دسترسی به حرم المطهر

محدوده حرم مطهر امام رضا به دلیل زائر پذیر بودن یکی از بخش های پر رفت و آمد و شلوغ مشهد است که دسترسی مناسبی نیز دارد. این محدوده به دلیل وسعت، از خیابان ها و بولوار های مختلفی امکان تردد آسان دارد. برای رفتن به این محدوده می توانید از خودروهای شخصی، تاکسی، اتوبوس و یا مترو استفاده نمایید.

دسترسی به حرم المطهر با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده حرم المطهر امام رضا با خودروی شخصی می توانید از بولواز مجلسی شرقی، بلوار طبرسی جنوبی، بلوار آیت الله عبادی، بلوار امام خمینی، بلوار فدائیان اسلام، بلوار مصلی، بلوار ولایت و … اقدام کنید.

دسترسی به حرم المطهر با مترو: برای رفتن به حرم المطهر با مترو می توانید از خطوط 3 و 4 مترو مشهد استفاده نمایید.

دسترسی به حرم المطهر با اتوبوس: خط اتوبوس ایستگاه بلوار شهید کاوه به مقصد بلوار طرسی شمالی از محدوده حرم المطهر مشهد می گذرد. شما می توانید با پیاده شدن در ایستگاه های شهید هاشمی نژاد و … به راحتی خود را به این محدوده برسانید.

دسترسی به حرم المطهر با تاکسی: برای رفتن به حرم المطهر با تاکسی نیز می توانید از خطوط تاکسیرانی و یا تاکسی های گذری این بخش مشهد استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *