تعمیرات تلویزیون امام خمینی مشهد

تعمیرات تلویزیون امام خمینی مشهد توسط تعمیرکاران مجاز و حرفه ای ما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. ما به عنوان نمایندگی مجاز برندهای سامسونگ و ال جی و همچنین سایر برندهای ایرانی و خارجی انواع تلویزیون های موجود در بازار، با سابقه 30 سال فعالیت در زمینه تعمیر تلویزیون، بهترین مکان برای شما هستیم. ما با اطلاع از اهمیت وجود تلویزیون در خانه و خانواده های ایرانی، به صورت شبانه روزی تلاش می کنیم تا بهترین و سریع ترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون در امام خمینی می توانید تنها با چند کلیک، سفارش آنلاین خدمات خود را ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و پس از بررسی مشکل، تکنسین های حرفه ای برند تلویزیون شما را به محل شما اعزام خواهند نمود. خدمات تعمیر تلویزیون در منزل ما با بالاترین سطح کیفیت و بیشترین میزان رضایت مندی مشتریان، ارائه خواهد شد.

محله امام خمینی مشهد کجاست؟

محله امام خمینی مشهد کجاست؟

محله امام خمینی یکی خیابان های مهم مشهد است که در منطقه 8 شهرداری مشهد قرار دارد. خیابان امام خمینی در گذشته به عنوان خیابان ارگ شناخته می شده است. خیابان ارگ یا امام خمینی مشهد یکی از خیابان های شناخته شده مشهد است که در گذشته به دلیل همجواری با مقر حکومتی ارگ، به این نام نامگذاری شده بوده است. خانه ملک که بزرگ ترین خیر ایران بوده است، در محدوده منطقه امام خمینی مشهد قرار دارد.

محله امام خمینی در محدوده مرکز شهر مشهد است و با محله های ایمان، آبادگران، ده دی، شهید بهشتی، خرمشهر و امام رضا مجاورت دارد.

محدوده امام خمینی مشهد از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال با خیابان لشکر ثامن الائمه و خیابان فرخی
  • از جنوب با میدان انقلاب اسلامی
  • از شرق با میدان امام خمینی، خیابان شهید محمود تولائی و بلوار بهار
  • از غرب با بزرگراه سردار سلیمانی

نحوه دسترسی به محله امام خمینی

محله امام خمینی مشهد به دلیل همجواری با خیابان های مهم و همچنین وجود مکان های مهم مختلف و البته پاساژ های گوناگون، یکی از محلات با دسترسی مناسب مشهد است. برای رفتن به این محدوده، می توانید از خودروی شخصی و یا مترو و اتوبوس استفاده نمایید.

دسترسی به محله امام خمینی با خودروی شخصی: برای رفتن به محله امام خمینی با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه سردار سلیمانی، بلوار بهار و بلوار خرمشهر استفاده نمایید.

دسترسی به محله امام خمینی با مترو: برای رفتن به محدوده امام خمینی مشهد با مترو می توانید از خط 1 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه امام خمینی پیاده شوید.

دسترسی به محله امام خمینی با اتوبوس: برای رفتن به منطقه امام خمینی مشهد با اتوبوس می توانید از ایستگاه های اتوبوس شماره 75 و 83 واقع در خیابان امام خمینی استفاده نمایید.

دسترسی به محله امام خمینی با تاکسی: تاکسی های خطی و عبوری زیادی همه روزه در محدوده امام خمینی مشهد فعالیت دارند که هت دسترسی آسان به این محدوده شما را یاری خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *