تعمیرات تلویزیون امام رضا مشهد

تعمیرات تلویزیون امام رضا مشهد با استفاده از تعمیرکاران مجرب انجام می شود. ما به عنوان مرکز مجاز نمایندگی تعمیر تلویزیون در محدوده امام رضا مشهد با اعزام سرویس کاران و تکنسین های تخصصی براساس برند تلویزیون شما، می توانیم خدمات ارزشمند و باکیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. تعمیر ال سی دی و تعمیر ال ای دی در محل شما، یکی از برتری های ما نسبت به سایر رقبا می باشد. شما می توانید بدون نگرانی از آسیب ناشی از حمل و نقل تلویزیون و همچنین تعویض ناخواسته قطعات، تعمیر تلویزیون را در منزل خود دریافت کنید.

عیب یابی سریع توسط تکنسین های ما و برطرف کردن انواع مشکلات تلویزیون، به شما امکان می دهد تا بدون نگرانی از خدمات ما استفاده نمایید. تمامی خدمات تعمیر تلویزیون ما با گارانتی و تعهد کامل ما ارائه می شوند تا مشتریان بتوانند بدون نگرانی، تعمیر تلویزیون خود را به ما بسپارند.

محله امام رضا مشهد

محله امام رضا مشهد

محله امام رضا مشهد یکی از محلات خوب واقع در محدوده مرکزی شهر است. محله امام رضا در محدوده شهرداری منطقه 8 مشهد قرار دارد. محله امام رضا درواقع به بخشی از خیابان های منتهی شده به بلوار امام رضا گفته می شود. بلوار امام رضا یکی از بلوار های اصلی و مهم مشهد است که دسترسی آسان به حرم مطهر رضوی دارد. بولوار امام رضا مشهد درواقع پل ارتباطی بین ترمینال اتوبوسرانی مشهد و حرم مطهر امام هشتم شیعیان می باشد.

در محدوده محله امام رضا مشهد، هتل ها و زائرسراهای مختلفی دیده می شود که از ویژگی های شاخص این محله می باشد. هویزه، شوش، بستان، دار خوین، عین خوش، شلمچه و … از جمله خیابان های مهم این محدوده می باشد.

محله امام رضا از اطراف به بخش های زیر محدود شده است:

  • از شمال با خیابان امام خمینی، بلوار بهار و خیابان جهاد
  • از جنوب با میدان پانزده خرداد
  • از شرق با میدان بسیج، خیابان فدائیان اسلام و بلوار امام رضا
  • از غرب با میدان امام خمینی

نحوه دسترسی به محله امام رضا مشهد

برای رفتن به محدوده امام رضا مشهد به راحتی می توانید از خیابان ها و بلوارهای مختلف این محدوده استفاده نمایید. همچنین ایستگاه های اتوبوسرانی و تاکسی های متعددی نیز در اختیار زائران و مجاوران حرم رضوی می باشند.

دسترسی به امام رضا با خودروی شخصی: برای رفتن به منطقه امام رضا مشهد با خودروی شخصی می توانید از خیابان فدائیان اسلام، میدان امام خمینی، میدان پانزده خرداد، میدان بسیج و … استفاده نمایید.

دسترسی به امام رضا با مترو: برای رفتن به محله امام رضا مشهد می توانید از خط 1 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه های امام خمینی یا بسیج پیاده شوید.

دسترسی به امام رضا با اتوبوس: خط اتوبوسی در راستای خیابان امام رضا وجود دارد که شما می توانید جهت دسترسی به این محدوده از آن استفاده نمایید.

دسترسی به امام رضا با تاکسی: ایستگاه های تاکسیرانی و همچنین تاکسی های متعدد عبوری در این محدوده، به شما کمک می کنند تا به راحتی خود را به محله امام رضا مشهد برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *