تعمیرات تلویزیون تقی آباد مشهد

تعمیرات تلویزیون تقی آباد مشهد همواره سعی دارد تا با تعهد نسبت به خدمات ارائه شده و شفاف سازی هزینه ها، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. ما با دارا بودن تنکنسین های حرفه ای تعمیرات تلویزیون در محل شما، تلاش می کنیم تا سریع ترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

با استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون در منزل ما، دیگر نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه نخواهید داشت. با استفاده از این ویژگی، علاوه بر اینکه می توانید بر تمام فرآیند تعمیر نظارت داشته باشید، در هزینه های نقل و انتقال دستگاه نیز صرفه جویی خواهید نمود. همچنین با استفاده از سرویس تعمیر در محل، از آسیب های احتمالی به تلویزیون گران قیمت خود نیز جلوگیری خواهید نمود. تکنسین های حرفه ای ما می توانند انواع تلویزیون های LED، LCD، QLED و OLED و حتی تلویزیون های قدیمی شما را با هر برندی تعمیر نمایند.

تقی آباد مشهد کجاست؟

تقی آباد مشهد کجاست؟

میدان تقی آباد که امروزه تحت عنوان میدان شریعتی مشهد شناخته می شود یکی از میادین اصلی شهرستان مشهد استان خراسان رضوی می باشد. محله تقی آباد مشهد درواقع به میدان تقی آباد (شریعتی) و خیابان ها و محلات اطراف آن گفته می شود.

میدان شریعتی فعلی یا تقی آباد درواقع محل اتصال خیابان های احمد آباد، کوهسنگی، بهار و دانشگاه به یکدیگر است. این خیابان که در میانه دهه هفتاد با همت شهرداری مشهد به یاد استاد محمد تقی شریعتی (پدر دکتر علی شریعتی) به عنوان تقی آباد نامگذاری شد، در سال های گذشته به عنوان میدان شریعتی تغییر نام یافت. میدان شریعتی در محله بهشت شهر مشهد واقع شده است. این محله در منطقه 1 شهرداری مشهد قرار دارد و بافتی متفاوت از دیگر قسمت های این محدوده دارد.

نحوه دسترسی به تقی آباد مشهد

از آن جایی که تقی آباد محور مواصلاتی بسیاری از خیابان های اطراف است، بنابراین دسترسی بسیار مناسبی دارد. وجود ایستگاه مترو در این منطقه و همچنین دسترسی به بلوارهای مختلف، باعث شده تا همه روزه حجم زیادی از زائرین و مجاورین بارگاه رضوی، به راحتی به این محله دسترسی پیدا کنند.

دسترسی به تقی آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به تقی آباد با خودروی شخصی می توانید از بلوارهای احمدآباد، کوهسنگی، دانشگاه، بهار، ابن سینا و … استفاده نمایید.

دسترسی به تقی آباد با مترو: برای رفتن به تقی آباد با مترو نیز می توانید از خط 2 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه شریعتی پیاده شوید.

دسترسی به تقی آباد با اتوبوس: ایستگاه اتوبوس میدان دکتر شریعتی، ایستگاه اتوبوس میدان زیست خاور و ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتری شما را برای رفتن به تقی آباد با اتوبوس یاری می نمایند.

دسترسی به تقی آباد با تاکسی: ایستگاه های تاکسیرانی و تاکسی های گذری زیادی نیز در این محوده فعال هستند که دسترسی به تقی آباد را تسهیل می نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *