تعمیرات تلویزیون سعدی مشهد

تعمیرات تلویزیون سعدی مشهد توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می شود. ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون با بیش از 3 دهه سابقه فعالیت خود، می توانیم انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون شما را به سرعت تشخیص داده و نسبت به برطرف کردن آن اقدام نماییم. تعمیرکاران با سابقه و آموزش دیده ما، تجربه کافی برای کار با تمام انواع تلویزیون های قدیمی را دارا می باشند. همچنین تکنسین های ما با شرکت در کلاس های دوره ای، آموزش های لازم را جهت تعمیر انواع تلویزیون های صفحه تخت جدید اعم از LED، LCD، OLED و QLED با برند های مختلف دریافت نموده اند.

تعمیر در محل، یکی از سرویس های ماست که شما را از جابجایی تلویزیون به تعمیرگاه بی نیاز می گرداند. ما با ارائه سرویس تعمیر تلویزیون در منزل به شما کمک می کنیم تا از هرگونه نگرانی بابت خراب شدن، ضربه دیدن، تعویض قطعات نامناسب و … رها شوید.

محله سعدی مشهد کجاست؟

محله سعدی مشهد کجاست؟

محدوده سعدی یا سراب یکی از محلات خوب مشهد با مغازه ها و پاساژهای مختلف است که در منطقه 8 شهرداری مشهد قرار دارد. محدوده سعدی به خیابان سعدی و خیابان های اطراف آن گفته می شود. محله سعدی از میدان سعدی سناباد آغاز شده و تا خیابان امام خمینی امتداد دارد. در محدوده سعدی واحدهای اداری تجاری فعال زیادی وجود دارد که از جمله مغازه های این محدوده می توان به فروشگاه های لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، سونی و پلی استیشن، لوازم ورزشی، پارچه، کتب درسی و دانشگاهی و … اشاره نمود.

محله سعدی در محدوده مرکزی مشهد است و به بارگاه رضوی نزدیک می باشد. محله‌ های سعدآباد، شهید هاشمی نژاد، عامل، چهارباغ، جنت، ‌راه آهن، ده دی، سناباد، بالا خیابان و آیت الله خامنه ای در مجاورت محدوده سعدی می باشند.

محله سعدی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال با میدان شهدا
  • از جنوب با بلوار مدرس، خیابان شهید اندرزگو و خیابان شهید دیالمه
  • از شرق با خیابان شیرازی و خیابان آیت الله بهجت
  • از غرب با خیابان سعدی، میدان سعدی، خیابان سناباد، خیابان دانشگاه و خیابان دکتر چمران

نحوه دسترسی به خیابان سعدی مشهد

محدوده سعدی مشهد یکی دیگر از محلات با دسترسی عالی است. این محله با دارا بودن ایستگاه مترو و همچنین نزدیکی به بلوارهای اصلی، به راحتی قابل دسترسی می باشد. برای رفتن به این محدوده علاوه بر مترو و اتومبیل شخصی، می توانید از اتوبوس و تاکسی نیز استفاده نمایید.

دسترسی به محله سعدی با خودروی شخصی: برای رفتن به منطقه سعدی مشهد با خودروی شخصی می توانید از بلوار مدرس، بلوار امام خمینی و بلوار دانشگاه استفاده نمایید.

دسترسی به محله سعدی با مترو: برای رفتن به سعدی با مترو می توانید از خط 2 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه سعدی پیاده شوید.

دسترسی به محله سعدی با اتوبوس: ایستگاه های اتوبوس اطراف میدان سعدی جهت رفتن به محله سعدی با اتوبوس، شما را یاری خواهند نمود.

دسترسی به محله سعدی با تاکسی: تاکسی های خطی زیادی در محدوده امام خمینی، سعدی، دانشگاه و محلات اطراف فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *