تعمیرات تلویزیون طرقبه مشهد

تعمیرات تلویزیون طرقبه مشهد یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم الکترونیک و انفورماتیک پاراتک می باشد. ما به عنوان نمایندگی ارائه دهنده خدمات تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی می توانیم خدمات سریع و باکیفیتی را در اختیار شما قرار دهیم.

انواع مشکلات تلویزیون شما توسط متخصصین حرفه ای ما به سرعت تشخیص داده شده و در اسرع وقت برطرف خواهند شد. پس از ثبت سفارش آنلاین تعمیر تلویزیون در پورتال مجموعه، همکاران ما با شما تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکاران خبره و آموزش دیده ما براساس برند تلویزیون شما به محل اعزام خواهند نمود. شما می توانید خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی را در محل خود دریافت کرده و به این ترتیب از نگرانی بابت عدم جابجایی دستگاه و جلوگیری از ضربه خوردن آن، آسوده باشید.

طرقبه مشهد

طرقبه مشهد

طرقبه یکی از شهرهای ییلاقی و خوش آب و هوای مشهد است که با دارا بودن جاذبه های تفریحی و تاریخی متنوع، یکی از بهترین مکان های گردشگری مشهد می باشد. طرقبه در فاصله 16 کیلومتری در سمت جنوب غربی مشهد واقع شده است. طرقبه درواقع یک دره سرسبز با آب و هوای کوهستانی است که همه روزه پذیرای گردشگران زیادی از زائرین و مجاورین بارگاه امام هشتم شیعیان می باشد. شهر طرقبه قدمت تاریخی زیادی داشته و در دامنه کوه های بینالود قرار گرفته است. از گذشته های دور، طرقبه یکی از آبادی های بزرگ مشهد بوده و امروزه همچنان به عنوان یکی از مناطق بزرگ و دیدنی مشهد شناخته می شود.

صاحب الزمان، بعثت، لقمان، جانبازان، امام رضا و امام خمینی از جمله خیابان های مهم محدوده طرقبه مشهد هستند. میدان سعدی، میدان شورا، میدان بعثت و میدان شهدا از جمله میادین مهم و اصلی این شهرستان مشهد می باشند.

منطقه تفریحی گردشگری طرقبه از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بلوار امام خمینی و کوه های داغستون
  • از جنوب به روستای دهبار
  • از شرق به بلوار امام رضا
  • از غرب به کوه بینالود و کوه تخت رستم

نحوه دسترسی به طرقبه مشهد

از آن جایی که طرقبه شاندیز مشهد دو منطقه نمونه گردشگری این استان هستند، بنابراین دسترسی مناسبی نیز از سایر بخش های مشهد دارند. برای رفتن به این محدوده می توانید از وسایل شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایید.

دسترسی به طرقبه با خودروی شخصی: برای رفتن به طرقبه با خودروی شخصی خود می توانید خود را به انتهای بزگراه وکیل آباد برسانید و از ان جا وارد بلوار امام رضا شده و مستقیم تا طرقبه بروید.

دسترسی به طرقبه با مترو: برای رفتن به طرقبه با مترو نیز می توانید از خط 1 متروی مشهد استفاده کرده و در ایستگاه وکیل آباد پیاده شوید. سپس از طریق تاکسی ها و اتوبوس های موجود در این محدوده، خود را به طرقبه برسانید.

دسترسی به طرقبه با اتوبوس: برای رفتن به طرقبه با اتوبوس می توانید از خطوط اتوبوسرانی نزدیک پایانه وکیل آباد استفاده نمایید.

دسترسی به طرقبه با تاکسی: تاکسی های گذری و یا تاکسی های اینترنتی، بهترین گزینه برای رفتن شما به طرقبه مشهد می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *