تعمیرات تلویزیون عبادی مشهد به صورت کاملا تخصصی توسط توسط تکنسین های ما انجام می شود. ما با ارائه خدمات پیشرفته نصب و تعمیرات انواع تلویزیون ال سی دی و ال ای دی در محدوده عبادی مشهد توانسته ایم دغدغه همشهریان خود در سطح این منطقه را برطرف نماییم.

تمامی خدمات ما به کمک تکنسین های دوره دیده ارائه می شود که براساس نوع، برند و مدل تلویزیون شما انجام خواهد شد. دوره های آموزشی منظم ما برای تکنسین های مان باعث شده تا به عنوان بهترین مرکز تعمیرات تلویزیون در عبادی مشهد شناخته شویم. همچنین ما با ارائه گارانتی خدمات خود، مسئولیت تمامی خدمات ارائه شده در زمینه تعمیرات انواع سیستم های صوتی و تصویری را نیز برعهده می گیریم و بنابراین شما می توانید با آسودگی خاطر از خدمات ما استفاده نمایید.

محدوده عبادی مشهد کجاست؟

تعمیرات تلویزیون عبادی مشهد

محدوده عبادی یکی از محلات خوب شهر مشهد است. بیشتر قسمت های این محله در محدوده منطقه 2 شهرداری مشهد و بخشی از آن در محدوده منطقه 3 شهرداری مشهد قرار دارد که به دلیل نزدیکی به حرم مطهر امام هشتم شیعیان، یکی از بهترین محلات شهر مشهد می باشد.

از جمله خیابان های مهم محدوده عبادی می توان به نیکنام، مطهری، افروز و … اشاره نمود. همچنین بخشی از بلوار شهید کامیاب و بلوار آیت الله عبادی نیز در این محدوده پر رفت و آمد مشهد قرار دارند.

خیابان آیت ا… عبادی یکی از خیابان های تجاری- اداری مشهد است که با جهت شمالی- جنوبی از میدان امام حسین تا میدان شهدا ادامه دارد. پیش از فوت آیت الله عبادی، این خیابان ادامه خیابان خواجه ربیع مشهد بود که پس از فوت این عالم بزرگوار شهرداری مشهد، محدوده از میدان شهدا تا میدان امام حسین را به عنوان خیابان عبادی نامگذاری کرد. به همین دلیل امروزه همچنان این محدوده به نام خیابان خواجه ربیع نیز شناخته می شود.

محدوده عبادی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به مطهری شمالی
  • از جنوب به بلوار هاشمی نژاد
  • از شرق با چهارراه زرینه و بولوار راه آهن
  • از غرب با خیابان های آیت الله کاشانی و شهیدکامیاب

نحوه دسترسی به محدوده عبادی مشهد

محدوده عبادی مشهد به دلیل نزدیکی به مرکز شهر دسترسی مناسبی دارد. برای رفتن به این محدوده می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق بولوارهای اصلی نیز به این محدوده برسید.

دسترسی به عبادی با خودروی شخصی: برای رفتن به محدوده عبادی مشهد با خودروی شخصی می توانید از بلوار کامیاب یا بلوار عبادی استفاده کنید.

دسترسی به عبادی با مترو: برای رفتن به منطقه عبادی یا خواجه ربیع با مترو می توانید از خط 3 یا خط 4 مترو مشهد استفاده کنید.

دسترسی به عبادی با اتوبوس: برای رفتن به محدوده عبادی می توانید از ایستگاه اتوبوس چهار راه آیت الله عبادی استفاده نمایید.

دسترسی به عبادی با تاکسی: برای رفتن به منطقه عبادی با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های خطی و یا تاکسی های گذری محدوده خواجه ربیع استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *