تعمیرات تلویزیون قاسم آباد مشهد یکی از انواع خدمات مورد نیاز در این محدوده از شهر مشهد است. ما به عنوان یک تیم تخصصی خدمات الکترونیک و انفورماتیک در شهر مشهد می توانیم بهترین خدمات مربوط به نصب و تعمیر انواع تلویزیون های ال سی و ال ای دی با برندهای مختلف را به شما ارائه نماییم. ما با دارا بودن شعب مختلف در سرتاسر شهر مشهد تلاش می کنیم تا خدمات سریع و با کیفیتی را به همشهریان خود ارائه نماییم.

شما می توانید جهت دریافت هرگونه خدمات موردنظر خود اعم از نصب، سرویس، تعمیر و نگهداری و … را با ما به عنوان بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در مشهد درمیان بگذارید. پرسنل حرفه ای و باتجربه ما که به صورت دوره ای آموزش های لازم را درخصوص تعمیر انواع تلویزیون های برندهای مختلف بازار دیده اند، می توانند به راحتی هرگونه مشکل تلویزیون شما را برطرف نمایند.

قاسم آباد مشهد کجاست؟

قاسم آباد مشهد کجاست؟

شهرک غرب مشهد که تحت عنوان قاسم آباد مشهد شناخته می شود در منطقه 10 شهرداری مشهد واقع شده است.

قاسم آباد یکی از محلات جدید با بافت نسبتا مدرن شهر مشهد است که اغلب اهالی آن را مهاجران تشکیل داده اند. از جمله خیابان های مهم این منطقه مشهد می توان به امامیه، فرهنگیان، شهرک لشکر، یوسفیه و … اشاره کرد.

قاسم آباد یکی از مناطق متوسط شهر مشهد است که محدوده نسبتا گسترده ای را به خود اختصاص داده است. قاسم آباد چیزی حدو یک سوم جمعیت کل شهر مشهد را دارا می باشد و بنابراین منطقه پرجمعیتی از شهر مشهد است.

قاسم آباد از اطراف به قسمت های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی (میثاق)
  • از جنوب به بزرگراه امام علی
  • از شرق به بزرگراه آزادی
  • از غرب به میدان نمایشگاه

نحوه دسترسی به قاسم اباد مشهد

قاسم آباد نیز همچون سایر محلات شهر مشهد به دلیل گستردگی و جمعیت نسبتا زیادی که دارد، دسترسی مناسبی نیز برای آن ایجاد شده است. برای رفتن به محدوده شهر مشهد می توانید از طریق اتومبیل شخصی اقدام کرده و یا از خطوط حمل و نقل عمومی استفاده نمایید.

دسترسی به قاسم آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به قاسم آباد با خودرو می توانید از طریق بزرگراه های امام علی، هاشمی رفسنجانی و آزادی اقدام کنید.

دسترسی به قاسم آباد با مترو: متاسفانه محله قاسم آباد مترو ندارد اما برای رفتن به قاسم آباد با مترو می توانید سوار مترو خط 1 مشهد شوید و سپس در یکی از ایستگاه های سید رضی، هفت تیر و نمایشگاه پیاده شده و سپس به کمک اتوبوس یا تاکسی خود را به این منطقه برسانید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *