تعمیرات تلویزیون میدان شهدا مشهد

تعمیرات تلویزیون میدان شهدا برای تمام انواع برندهای تلویزیون موجود در بازار انجام می شود. درواقع برای ما تفاوتی نمی کند که تلویزیون شما از چه برندی است، در هر صورت تکنسین های ما تلاش می کنند تا با پیدا کردن سریع مشکل و برطرف نمودن آن، به شما کمک کنند. بنابراین چنانچه با هرگونه مشکل در تلویزیون خود مواجه شدید، پیش از هر اقدامی با ما تماس بگیرید. تکنسین های دوره دیده ما ضمن آشنایی با انواع مشکلات تلویزیون ها و نحوه رفع آن ها، می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، آن را تعمیر کنند.

برای ثبت سفارش تعمیر تلویزیون به صورت آنلاین تنها کافیست وارد پورتال مجموعه پاراتک شده و از صفحه ثبت درخواست خدمات ما، به راحتی خدمت مورد نظر خود را از ما بخواهید. پس از ثبت سفارش، همکاران ما با شما تماس گرفته و با تایید سفارش، تکنسین ها به محل شما اعزام خواهند شد.

محدوده میدان شهدا مشهد کجاست؟

محدوده میدان شهدا مشهد کجاست؟

میدان شهداء مشهد یکی از میادین واقع در مرکز شهر مشهد است که در گذشته به دلیل ساخت بناهای حکومتی در آن، به عنوان یکی از بخش های با اهمیت مشهد شناخته می شد. این میدان پیش از انقلاب اسلامی به عنوان میدان شاه شناخته می شده است. میدان شهدا مشهد از تقاطع خیابان ارگ قدیم و بالا خیابان ساخته شده است. امروزه این میدان به دلیل تلاقی خیابان های مهم، یکی از میادین اصلی شهر مشهد است. میدان شهدا در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم شیعیان امام رضا علیه السلام قرار دارد.

6 خیابان مهمی که وارد میدان شهدا مشهد می شوند شامل خیابان عبادی، خیابان شهید هاشمی نژاد، خیابان شیرازی، خیابان امام خمینی، خیابان دانشگاه و خیابان توحید می باشد.

محدوده میدان شهداء مشهد از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان شهید محسن کاشانی
  • از جنوب به خیابان سعدی
  • از شرق به خیابان آیت الله بهجت
  • از غرب به میدان توحید، خیابان های موحدین و سنائی

نحوه دسترسی به میدان شهداء مشهد

میدان شهدا مشهد با دارا بودن ایستگاه مترو و خطوط اتوبوسرانی و تاکسی های متعدد، یکی از میادین اصلی و با دسترسی مناسب شهر مشهد است. همچنین این میدان به دلیل همجواری و نزدیکی به حرم مطهر رضوی، دسترسی مناسبی دارد.

دسترسی به میدان شهدا مشهد با خودروی شخصی: برای رفتن به میدان شهدا مشهد با خودروی شخصی می توانید از تونل شرقی و غربی شهدا، خیابان امام خمینی، خیابان شهید هاشمی نژاد، خیابان عبادی، خیابان توحید، خیابان آیت الله شیرازی (بالاخیابان) و … اقدام کنید.

دسترسی به میدان شهدا مشهد با مترو: برای رفتن به میدان شهدا مشهد با مترو نیز می توانید از خط 2 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه شهدا پیاده شوید.

دسترسی به میدان شهدا مشهد با اتوبوس: برای رفتن به میدان شهدا مشهد با اتوبوس می توانید از ایستگاه های اتوبوسرانی واقع در اطراف میدان شهدا استفاده نمایید.

دسترسی به میدان شهدا مشهد با تاکسی: میدان شهدا به دلیل اهمیت بالا با دارا بودن تاکسی های گذری متعدد، به راحتی قابل دسترسی خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *