تعمیرات تلویزیون آزادشهر مشهد یکی از خدماتی است که با رشد و توسعه این منطقه، نیاز به آن بیش از پیش احساس می شود. ما به عنوان بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در مشهد تلاش می کنیم تا خدمات مختلف نصب و تعمیر انواع تلویزیون را به همشهریان خود ارائه نماییم.

ما با دارا بودن تکنسین های در دسترس و حرفه ای می توانیم انواع مشکلات به وجود آمده در تلویزیون های شما را در زمانی کوتاه تشخیص داده و نسبت به رفع آن ها اقدام نماییم. ما امروزه با ارائه خدمات آنلاین تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی در شهر مشهد توانسته ایم همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی گام برداریم و خدمات خود را متناسب با نیاز های روز جامعه آپدیت نماییم. شما می توانید جهت دریافت هرگونه خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی خود در مشهد با مراجعه به پرتال ما به راحتی و تنها با چند کلیک، خدمت مورد نیاز خود را ثبت نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین های ما را در محل خود دریافت نمایید.

آزادشهر مشهد کجاست؟

آزادشهر مشهد کجاست؟

آزادشهر در منطقه 11 شهرداری شهر مشهد واقع شده است. این محله یکی دیگر از مناطق خوب شهر مشهد است که در ناحیه 1 شهرداری منطقه 11 قرار دارد. در این منطقه شناخته شده و وسیع مشهد می توانید انواع خانه های قدیمی و آپارتمان های لوکس امروزی را در کنار هم ببینید.

از جمله بلوارهای مهم این منطقه شامل بلوار فرهنگ، بلوار معلم، بلوار فارغ التحصیلان، بلوار جلال آل احمد، بلوار امامت و بلوار وکیل آباد می باشد. خیابان های مهم این محدوده نیز شامل امامت، بیهقی، مدرس و … می باشد.

نحوه دسترسی به آزادشهر مشهد

آزادشهر مشهد از جمله محلات نیمه مدرن شهر مشهد است که دسترسی به آن از طریق مترو، تاکسی، اتوبوس و خودروی شخصی به راحتی امکان پذیر است.

دسترسی به آزادشهر با خودروی شخصی: برای رفتن به آزادشهر با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه پیامبراعظم، بزرگراه کلانتری و بزرگراه وکیل آباد اقدام کنید.

دسترسی به آزادشهر با مترو: برای رفتن به آزادشهر با مترو نیز می توانید با استفاده از خط 1 مترو مشهد و پیاده شدن در ایستگاه متروی پارک ملت خود را آزادشهر برسانید.

دسترسی به آزادشهر با اتوبوس: برای رفتن به آزادشهر با اتوبوس نیز می توانید از طریق خطوط اتوبوسرانی مختلف در سطح شهر استفاده نمایید.

دسترسی به آزادشهر با تاکسی: ایستگاه تاکسی امامت و دیگر خطوط تاکسیرانی و تاکسی های خطی نیز در این منطقه حاضر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *