تعمیرات تلویزیون احمد آباد مشهد یکی از خدمات اصلی موردنیاز ساکنین مشهد در این محدوده است. ما با سابقه طولانی در زمینه خدمات نصب تلویزیون و همچنین تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی می توانیم بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم. تمامی هزینه های دریافتی از شما به صورت کاملا منصفانه و با توجه به هزینه های تعمیر و یا تعویض قطعه می باشد.

کارشناسان ما با شرکت در دوره های تخصصی تعمیر تلویزیون با شناخت انواع تلویزیون های قدیمی و جدید، می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه نمایند. خدمات ما توسط تکنسین های مجرب در محل شما انجام می شود. ما با ارائه قیمت های مناسب و خدمات باکیفیت سال هاست که در کنار شما هستیم. شما می توانید جهت تعمیر انواع لوازم صوتی و تصویری در احمدآباد شهر مشهد روی ما حساب کنید.

محدوده احمد آباد مشهد کجاست؟

تعمیرات تلویزیون احمد آباد مشهد

احمد آباد یکی از مناطق خوب است که در منطقه 1 شهرداری مشهد قرار دارد. احمدآباد یکی از محلات بالاشهر مشهد محسوب می شود که بافت خانه ها در آن اغلب ویلایی با متراژهای بالا است. در این بخش مشهد شما می توانید بازارها و پاساژ های مختلفی را پیدا کنید که از جمله آن ها می توان به بورس موبایل و بورس پوشاک اشاره کرد. در ایام مختلف سال به خصوص ایام عید این منطقه مشهد، بسیار شلوغ و پر رفت و آمد است.

احمدآباد یکی از خیابان های بزرگ و لوکس مشهد است که اول میدان شریعتی آغاز شده و تا میدان فلسطین امتداد دارد.

از جمله قسمت های مهم محدوده احمدآباد مشهد می توان به ملاصدرا، کالهدوز، بلوار رضا، پرستار، محتشمی، بلوار ابوذر و قائم اشاره کرد. احمد آباد بیشتر بافت اداری- تجاری دارد و بنابراین یکی از محدوده های شلوغ و پر رفت و آمد مشهد است.

بلوار احمدآباد از اطراف به قسمت های زیر محدود می شود:

  • از شمال به خیابان سناباد
  • از جنوب به خیابان کوهسنگی
  • از شرق به میدان شریعتی
  • از غرب به خیابان شهید منتظری و فلسطین

نحوه دسترسی به احمد آباد مشهد

احمدآباد مشهد یکی از مناطق خوب با دسترسی عالی است که به دلیل خطوط مترو، اتوبوس و تاکسی دسترسی مناسبی دارد. همچنین این محدوده به دلیل قرارگیری در شمال شهر تهران و نزدیکی به خیابان های متعدد، با خودروی شخصی نیز به راحتی قابل دسترسی می باشد.

دسترسی به احمدآباد با خودروی شخصی: برای رفتن به احمدآباد با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه وکیل آباد و یا جاده سنتو اقدام کنید.

دسترسی به احمدآباد با مترو: برای رفتن به احمدآباد با مترو می توانید از طریق خط 1 مترو مشهد و پیاده شدن در ایستگاه های فلسطین، قائم و یا طالقانی خود را احمدآباد برسانید.

دسترسی به احمدآباد با اتوبوس: برای رفتن به احمد آباد با اتوبوس نیز می توانید از خطوط اتوبوسرانی مختلف در این محدوده استفاده نمایید.

دسترسی به احمدآباد با تاکسی: برای رفتن به احمد آباد با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های گذری و یا خطی مناطق اطراف استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *