تعمیرات تلویزیون الهیه مشهد با توجه به نوع و برند آن انجام خواهد شد. ما با دارا بودن تیم مهندسی حرفه ای خود تلاش می کنیم تا تمامی خدمات مورد نیاز در راستای نصب، سرویس، تعمیر و نگهداری و … را در کوتاه ترین زمان ممکن به همشهریان عزیز خود در منطقه الهیه مشهد ارائه نماییم.

شما می توانید جهت تعمیر تلویزیون خود روی ما حساب کنید. ما به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش برند های مختلف تلویزیون از جمله سامسونگ، ال جی و … می توانیم خدمات متنوعی را به عنوان بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در مشهد به شما ارائه نماییم. با استفاده از خدمات تخصصی ما در منطقه الهیه می توانید هزینه های مربوط به حمل و نقل تلویزیون را تا حد زیادی کاهش دهید. همچنین ما با دارا بودن تکنسین های دوره دیده برای برندهای مختلف تلویزیون، می توانیم خدمات اختصاصی و با کیفیتی را در اسرع وقت به شما تحویل دهیم.

الهیه مشهد کجاست؟

الهیه مشهد کجاست؟

منطقه الهیه یکی از محلات مدرن و نوساز شهر مشهد است که در منطقه 12 شهرداری مشهد واقع شده است.

زمین های این منطقه در ارتفاع حدود ۱۰۰۰ متری از سطح دریا قرار دارند. این محله در شمال غرب شهر مقدس مشهد واقع شده است.

منطقه الهیه به دلیل شیب مناسب، آب و هوای مطلوب و هموار و صاف بودن زمین ها، یکی از محلات پرطرفدار شهر مشهد است. به دلیل همین آب و هوای خوب و ویژگی های خاص این محله است که امروزه تعداد زیادی از همشهریان عزیز در منطقه الهیه سکونت دارند.

این محله بافتی مدرن با ساختمان هایی مهندسی ساز دارد که در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. پروژه صبا، پروژه شهر سبز و مجتمع های تجاری و اداری اقدسیه از جمله پروژه های در حال ساخت این منطقه مشهد است.

الهیه مشهد از اطراف به بزرگراه های زیر منتهی می شود:

  • از شمال و شمال شرقی به بزرگراه آسیایی
  • از جنوب و جنوب غربی به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی

نحوه دسترسی به الهیه مشهد

منطقه الهیه نسبت به مرکز شهر مشهد کمی دور است و بنابراین شاید دسترسی به این منطقه کمی سخت به نظر برسد.

دسترسی به الهیه مشهد با خودروی شخصی: برای رفتن به الهیه با خودروی شخصی می توانید از طریق بزرگراه های آسیا و هاشمی رفسنجانی اقدام کنید.

دسترسی به الهیه مشهد با مترو: برای رفتن به الهیه مشهد با مترو می توانید از خط 3 مترو مشهد که در حال ساخت است استفاده کنید تا خود را به بلوار امیریه برسانید. این بلوار یکی از بزرگ ترین خیابان های محله الهیه است.

دسترسی به الهیه مشهد با اتوبوس: خطوط اتوبوسرانی متعددی نیز در منطقه الهیه مشهد در دسترس هستند که می توانید جهت رفتن به بخش های مختلف از آن ها استفاده نمایید. پایانه اتوبوسرانی الهیه مشهد نیز بهترین راه برای رفتن به بخش های مختلف این منطقه است.

دسترسی به الهیه مشهد با تاکسی: برای رفتن به الهیه با تاکسی نیز می توانید از خطوط تاکسیرنی این محله و تاکسی های خطی استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *