تعمیرات تلویزیون سجاد شهر مشهد به عنوان نمایندگی برندهای سامسونگ، ال جی و سایر برندهای تلویزیون های موجود در بازار، می تواند خدمات مفیدی را به شما ارائه نماید. وجه تمایز ما ارائه تمامی خدمات حرفه ای توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون ال سی دی و ال ای دی می باشد.

ما با دارا بودن کادر متخصص نصب و تعمیرات تلویزیون می توانیم خدمات حرفه ای متناسب با تلویزیون های شما را ارائه نماییم. تمامی خدمات ما به کمک تکنسین های دوره دیده برای برندهای مختلف تلویزیون انجام می شود که شما را بابت تعمیر صحیح آسوده خاطر می کند. تکنسین های ما با شناخت انواع مشکلات رایج تلویزیون های ال ای دی، ال سی دی، پلاسما و … می توانند به سرعت مشکل را شناسایی کرده و درصدد برطرف کردن آن برآیند. خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما انجام می شود.

محدوده سجاد شهر مشهد کجاست؟

تعمیرات تلویزیون سجاد شهر مشهد

محدوده سجادشهر یکی از مناطق لوکس و اعیان نشین شهر مشهد است که به دلیل قرارگیری در مجاورت باغ بزرگ ملک آباد از آب و هوای خوبی برخوردار است. کوچه ها و خیابان های این محدوده بسیار سرسبز و زیبا هستند و بنابراین تقاضا برای این محله بسیار بالاست. در این محدوده می توانید آپارتمان ها و برج های لوکس زیادی را ببینید.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به بزرگمهر شمالی و جنوبی، مولوی (شیخ نمر)، بهارستان، یاسمن، حامد شمالی و جنوبی، شقایق، نیلوفر، بنفشه، میلاد، زنبق و … اشاره کرد. از جمله بلوارهای مهم این محدوده می توان به بلوار خیانف ملک آباد و فردوسی اشاره نمود.

محدوده سجادشهر مشهد از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بلوار فردوسی
  • از جنوب به بلوار ملک‌آباد
  • از شرق به بلوار خیام جنوبی
  • از غرب به بزرگراه آزادی

نحوه دسترسی به سجاد شهر مشهد

این محدوده شهر مشهد نیز به دلیل نزدیکی با بزرگراه ها، بلوارها و شاهراه های اصلی مشهد، دسترسی بسیار مناسبی دارد. برای رفتن به محدوده سجادشهر نیز می توانید از طریق اتومبیل شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی نظیر مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کنید.

دسترسی به سجاد شهر با خودروی شخصی: برای رفتن به سجاد شهر با خودروی شخصی می توانید از طریق بلوار خیام، بلوار ملک آباد، کنارگذر آزادی و بلوار فردوسی اقدام کنید.

دسترسی به سجاد شهر با مترو: برای رفتن به سجاد شهر با مترو می توانید از خط 1 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه های خیام یا آزادی پیاده شوید و خود را به محدوده سجاد مشهد برسانید.

دسترسی به سجاد شهر با تاکسی: برای رفتن به سجاد شهر با اتوبوس نیز می توانید از ایستگاه های اتوبوس متعدد در محلات مختلف استفاده کنید.

دسترسی به سجاد شهر با اتوبوس: برای رفتن به سجاد شهر با تاکسی نیز می توانید از تاکسی های گذری این محدوده استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *