تعمیرات تلویزیون طلاب مشهد به واسطه‌ دارا بودن تعمیرکاران خبره‌ و همچنین سال ها تجربه فعالیت در زمینه خدمات تعمیر تلویزیون می تواند انواع مشکلات تلویزیون شما را به سرعت شناسایی کرده و درصدد برطرف کردن آن در کوتاه ترین زمان ممکن قدام نماید. ما به عنوان بهترین مرکز تعمیرات و نصب تلویزیون در شهر مشهد با داشتن تکنسین های حرفه ای می توانیم خدمات تعمیرات LED و LCD را با بالاترین کیفیت ارائه نماییم.

متخصصین ما با شناخت دقیق تمامی برندها و مدل های مختلف تلویزیون های جدید و قدیمی از تلویزیون های هوشمند گرفته تا انواع تلویزیون های قدیمی، می توانند مشکلات تلویزیون را به دقت شناسایی نمایند. این موضوع می تواند در هزینه های شما برای رفت و آمد تکنسین های غیر حرفه ای برای بازدید از تلویزیون، صرفه جویی نماید. تکنسین های ما با پیدا کردن سریع مشکل، می توانند به سرعت نسبت به تعمیر اقدام نمایند. تمامی خدمات ما در کوتاه ترین زمان ارائه خواهند شد.

محدوده طلاب مشهد کجاست؟

محدوده طلاب مشهد کجاست؟

محدوده طلاب در منطقه 4 شهرداری مشهد واقع شده است. طلاب در بخش شمال شرقی مشهد قرار دارد و یکی از مناطق تجاری مسکونی شهر مشهد است. محدوده طلاب در گذشته خارج از محدوده شهری بوده و تنها چند روستا را شامل می شده است. تا اینکه آیت الله سبزواری در اواخر دهه 40 شمسی به دلیل افزایش جمعیت طلاب از آستان قدس رضوی تقاضای زمین نمود تا طلبه های علوم دینی بتوانند در آنجا ساکن شوند. آستان قدس رضوی هم زمین های محراب خان وقفی را جهت اسکان طلاب در اختیار ایشان قرار داد. پس از ان، این محدوده با همین نام یعنی طلاب شناخته شد.

از جمله خیابان های اصلی منطقه طلاب مشهد می توان به شهید مفتح، میثم، المهدی شرقی، نبوت و … اشاره کرد. همچنین از جمله بولوارهای مهم این محدوده نیز می توان بلوار ابوریحان، بلوار مفتح و بولوار طبرسی جنوبی را نام برد.

محدوده طلاب از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بزرگراه چراغچی و بلوار طبرسی شمالی
  • از جنوب به بلوار وحدت
  • از شرق به بزرگراه بابا نظر و بلوار میامی
  • از غرب به منطقه رسالت

نحوه دسترسی به محدوده طلاب مشهد

جهت رفتن به محدوده طلاب می توانید از مترو و ایستگاه های اتوبوس حاضر در این منطقه استفاده کنید. همچنین وجود بلوارهای مهم در نزدیکی این محدوده و ایستگاه های تاکسی نیز دسترسی به بخش طلاب مشهد را آسان نموده اند.

دسترسی به طلاب با خودروی شخصی: جهت رفتن به طلاب با خودروی شخصی می توانید از بلوار طبرسی جنوبی و بلوار مفتح اقدام کنید.

دسترسی به طلاب با مترو: برای رفتن به طلاب با مترو می توانید از خط 2 مترو مشهد اقدام کرده و در ایستگاه مفتح پیاده شوید.

دسترسی به طلاب با اتوبوس: برای رفتن به منطقه طلاب مشهد با اتوبوس می توانید از ایستگاه اتوبوس بیمارستان هاشمی نژاد و یا ایستگاه اتوبوس میثم تمار 10 و یا حتی ایستگاه اتوبوس چهار راه برق استفاده کنید.

دسترسی به طلاب با تاکسی: برای رفتن به طلاب با تاکسی نیز می توانید از طریق تاکسی های خطی و گذری اقدام کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *