تعمیرات تلویزیون معلم مشهد با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور و خانواده ها، اولویت را با تعمیر قطعات دستگاه شما قرار می دهد. درواقع تکنسین های ما پس از مراجعه در محل شما، کاملا دلسوزانه مشکل دستگاه را بررسی کرده و در صورت امکان تعمیر قطعات، نسبت به برطرف کردن مشکل اقدام می کنند. در صورت عدم برطرف شدن مشکل با تعمیر قططعه و نیازمندی به تعویض قطعه نیز، کادر متخصصین ما با تعویض قطعات اورجینال و اصلی، دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند نمود.

شما می توانید انواع خدمات نصب تلویزیون و همچنین تعمیرات تلویزیون ال ای دی و ال سی دی در محدوده عبادی را از ما بخواهید. تمامی خدمات نصب، تعمیر و سرویس ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما توسط تکنسین های حرفه ای انجام می شود.

محدوده معلم مشهد کجاست؟

تعمیرات تلویزیون معلم مشهد

محدوده معلم در منطقه 11 شهرداری مشهد قرار دارد. بولوار معلم یکی از بلوارهای پر زرق و برق با طول تقریبی حدود 7900 متر است که با دارا بودن آپارتمان ها و خانه های ویلایی مختلف، بافتی نیمه مدرن دارد.

از جمله بولوارهای مهم متصل به بولوار معلم مشهد می توان به بولوار امامت، بولوار جلال آل احمد، بولوار سید رضی، بولوار دانش آموز، بولوار دانشجو، بولوار شهید قانع، بولوار دندانپزشکان، بولوار فارغ التحصیلان و … اشاره کرد.

محدوده معلم از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به بولوار آموزگار
  • از جنوب به بزرگراه وکیل آباد
  • از شرق به بزرگراه آزادی و میدان استقلال
  • از غرب به بزرگراه نمایشگاه

نحوه دسترسی به محدوده معلم مشهد

جهت رسیدن به محدوده معلم می توانید از ایستگاه های اتوبوس واقع در این محل استفاده نمایید. همچنین ایستگاه های مترو و تاکسی های متعدد نیز می توانند شما را در رسیدن به بولوار معلم مشهد یاری نمایند. علاوه بر این، محدوده معلم مشهد به دلیل نزدیکی به بولوار های اصلی دسترسی مناسبی نیز از طریق وسایل نقلیه شخصی دارد.

دسترسی به بولوار معلم با خودروی شخصی: جهت رفتن به محدوده معلم با خودروی شخصی می توانید از بزرگراه وکیل آباد، بلوار شهید قانع، بزرگراه آزادی، بزرگراه امام علی و بلوارهای دیگر این محدوده اقدام نمایید.

دسترسی به بولوار معلم با مترو: برای رفتن با مترو به محدوده معلم مشهد می توانید از خط 1 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه های نمایشگاه، اقبال لاهوری، صیاد شیرازی، صدف، هفت تیر، دانش آموز، سید رضی، کوثر و پارک ملت پیاده شوید و خود را به محدوده معلم برسانید.

دسترسی به بولوار معلم با اتوبوس: برای رفتن به محدوده معلم می توانید از خطوط اتوبوسرانی این محدوده استفاده کرده و در ایستگاه های اتوبوس دانشجو، صدف و معلم پیاده شوید.

دسترسی به بولوار معلم با تاکسی: برای رفتن به محدوده معلم با تاکسی نیز ایستگاه های تاکسی متعددی نیز در این بخش از مشهد وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *