تعمیرات تلویزیون نخریسی مشهد

تعمیرات تلویزیون نخریسی مشهد آماده پاسخگویی به تمامی نیازهای شما می باشد. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ و ال جی در مشهد تلاش می کنیم تا خدمات نصب تلویزیون و همچنین تعمیر انواع تلویزیون های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم. انواع خدمات ما توسط تکنسین های کاربلد و دوره دیده براساس برند تلویزیون شما، ارائه خواهند شد.

تکنسین های ما با شرکت در دوره های آموزشی مختلف، با تکنولوژی های نوین ساخت تلویزیون های جدید موجود در بازار آشنا بوده و بنابراین به خوبی می توانند انواع مشکلات تلویزیون شما را شناسایی و برطرف نمایند. تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ و ال جی از جمله خدمات گسترده ماست. تکنسین های ما پس از حضور در محل شما، ابتدا راهنمایی های موردنیاز در خصوص تعمیر تلویزیون را به شما ارائه نموده و امکان انتخاب آگاهانه را برای شما فراهم می نمایند.

محدوده نخریسی مشهد

محدوده نخریسی مشهد

ساخت کارخانه نخریسی در سال 1313 در محدوده خیابان فدائیان اسلام باعث شد تا این محدوده با نام نخریسی شناخته شود. درواقع محدوده نخریسی امروزه به چهارراه نخریسی، کارخانه و خیابان های اطراف آن گفته می شود. خیابان های نسترن، هدایت، فدائیان اسلام، 17 شهریور و … از جمله خیابان های مهم این محدوده می باشند.

چهار راه مقدم و چهار راه نخریسی دو بخش مهم از این محدوده می باشد. محله نخریسی مشهد یکی از محلات واقع در شهرداری منطقه 7 مشهد می باشد. محدوده نخریسی و خیابان نسترن در محدوده ناحیه 1 منطقه 7 مشهد قرار دارد. کارخانه نخریسی مشهد که مربوط به دوره پهلوی اول است، در سال 1399 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.

منطقه نخریسی مشهد از اطراف به بخش های زیر محدود شده است:

  • از شمال به محله هفده شهریور
  • از جنوب به بلوار فدائیان اسلام
  • از شرق به بلوار چمن
  • از غرب به بلوار 17 شهریور

نحوه دسترسی به نخریسی مشهد

محدوده نخریسی مشهد به دلیل قرارگیری در بخش شرقی مشهد، دسترسی مناسبی از طریق بلوار ها و خیابان های مهم مشهد دارد. برای رفتن به محله نخریسی می توانید از اتومبیل شخصی خود کمک بگیرید و یا از وسایل حمل و نقل عمومی مشهد استفاده نمایید.

دسترسی به نخریسی با خودروی شخصی: برای رفتن به محله نخریسی با خودروی شخصی می توانید از بلوار 17 شهریور، بلوار فدائیان اسلام، بلوار شهیدان سلطانی، بلوار صدر، بلوار چمن، بلوار کوشش، میدان 17 شهریور و … استفاده نمایید.

دسترسی به نخریسی با مترو: برای رفتن به نخریسی با مترو نیز می توانید از خط 1 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه 17 شهریور پیاده شوید.

دسترسی به نخریسی با اتوبوس: برای رفتن به نخریسی با اتوبوس می توانید از ایستگاه های اتوبوسرانی واقع در بلوار فدائیان اسلام، بلوار 17 شهریور، بلوار چمن، بلوار صدر، خیابان شهید حنائی و …استفاده کنید.

دسترسی به نخریسی با تاکسی: برای رفتن به محدوده نخریسی مشهد با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسیرانی واقع در بلوار 17 شهریور و بلوار فدئیان اسلام استفاده کرده و یا به کمک تاکسی های اینترنتی خود را از هر نقطه مشهد به این محدوده برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *