تعمیرات تلویزیون وکیل آباد مشهد تنها یکی از خدمات ارائه شده توسط گروه الکترونیک و انفورماتیک پاراتک است. ما با ارائه انواع خدمات تخصصی نصب، تعمیر، سرویس و نگهداری تلویزیون های مختلف سامسونگ، ال جی، سونی و … سالیان سال است که در این حوزه فعالیت می کنیم. تیم ما با تجربه سال ها خدمت صادقانه و همچنین شرکت در دوره های آموزشی مختلف، امروزه تخصص لازم در زمینه نصب و تعمیر انواع تلویزیون های موجود در بازار را دارا می باشد.

شما می توانید جهت دریافت انواع خدمات پس از فروش، نصب و سرویس تلویزیون های خود روی متخصصین ما حساب کنید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه می نمایند.

وکیل آباد مشهد کجاست؟

وکیل آباد مشهد کجاست؟

وکیل آباد در منطقه 9 و 12 شهرداری شهر مشهد واقع شده است. این محدوده در بخش غربی شهر مشهد است و به عنوان یکی از پر اهمیت ترین محلات شهر مشهد شناخته می شود.

وکیل آباد مبدأ ورودي شهر از سمت قطب های توریستی- تفریحی غرب مشهد (طرقبه و شاندیز) است. همچنین این محله درمحدوده تقاطع شریان های مهم شهری بوده و به دلیل دسترسی های مهمی که دارد، از جمله محلات خوب مشهد می باشد. وجود شریان های مهم شامل بزرگراه امام علی علیه السلام در این محله باعث شده تا هم دسترسی به وکیل آباد آسان باشد و هم آن که نیازهای ساکنین این محدوده برطرف شود.

نحوه دسترسی به وکیل آباد مشهد

همانطور که گفتیم، وکیل آباد یکی از محلات شهر مشهد است که دسترسی مناسبی به دیگر مناطق دارد. برای رفتن به این محدوده می توانید هم از طریق مترو و اتوبوس و هم از طریق خودروی شخصی اقدام کنید.

دسترسی به وکیل آباد با خودروی شخصی: برای رفتن به وکیل آباد با خودروی خشخصی می توانید از طریق بزرگراه وکیل آباد و بزرگراه امام علی اقدام کنید.

دسترسی به وکیل آباد با مترو: برای رفتن به وکیل آباد با مترو می توانید از طریق خط 1 مترو مشهد و پیاده شدن در ایستگاه وکیل آباد خود را به این محدوده شهری مشهد برسانید.

دسترسی به وکیل آباد با اتوبوس: برای رفتن به وکیل آباد ب ا اتوبوس نیز می توانید در ایستگاه اتوبوس پایانه وکیل آباد واقع در محله کوهستان پارک مشهد استفاده کنید. خط 91 ایستگاه های فلسطین، نمایشگاه، کوهستان پارک و وکیل آباد می توانند شما را به وکیل آباد برسانند.

دسترسی به وکیل آباد با تاکسی: برای رفتن به وکیل آباد با تاکسی نیز می توانید از خطوط تاکسیرانی و تاکسی های خطی واقع در این منطقه استفاده نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *