تعمیرات تلویزیون کوهسنگی مشهد ارائه دهنده انواع خدمات نصب، نگهداری و تعمیر تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی می باشد. با توجه به سیستم و ساختار تلویزیون های نسل جدید و همچنین انواع تلویزیون های هوشمند و اسمارت، پیدا کردن تکنسین های ماهر اهمیت زیادی دارد. یک مرکز تعمیرات تلویزیون در محدوده کوهسنگی با دارا بودن نیروهای مجرب تعمیر و نصب آشنا با برندهای مختلف تلویزیون، می تواند بدون صرف هزینه زیاد، تلویزیون شما را تعمیر نماید.

ما به عنوان بهترین مرکز تعمیرات انواع تلویزیون در شهر مشهد می توانیم خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا به شما ارائه نماییم. ما با دارا بودن تکنسین های متخصص برای برندهای مختلف که در دوره های آموزشی برندها شرکت کرده اند، می توانیم به سرعت مشکل تلویزیون را شناسایی کرده و آن را برای شما تعمیر نماییم.

محدوده کوهسنگی مشهد کجاست؟

محدوده کوسنگی مشهد کجاست؟

محله کوهسنگی یکی از محلات خوش آب و هوای شهر مشهد است که در منطقه 8 شهرداری مشهد واقع شده است. محدوده کوهسنگی یکی از محلات با بافت قدیمی شهر مشهد است که با وجود ساخت و ساز آپارتمان ها و برج ها در سال های اخیر، همچنان تعداد خانه های ویلایی در آن بیشتر است. محدوده کوهسنگی یکی از محلات اصیل مشهد است که به دلیل نزدیکی به حرم مطهر امام رضا علیه اسلام و همچنین بوستان بزرگ و شناخته شده کوهسنگی در آن، یکی از محلات شلوغ و پر رفت و آمد است.

از جمله خیابان های مهم این محدوده می توان به حکیم نظامی، امیرکبیر، ابوذر، طالقانی، عدالت و … اشاره کرد. همچنین از جمله بولوارهای مهم این محدوده نیز می توان به بلوار ناصر خسرو، بلوار رضا و بلوار کوهسنگی را نام برد.

محدوده کوهسنگی از اطراف به بخش های زیر محدود می شود:

  • از شمال به احمد آباد
  • از جنوب به دکتر بهشتی
  • از شرق به بلوار بهار
  • از غرب به پل جمهوری اسلامی

نحوه دسترسی به کوهسنگی مشهد

برای رفتن به کوهسنگی از هر نقطه شهر مشهد می توانید از خودروهای شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. محدوده کوهسنگی به دلیل دارا بودن خطوط اتوبوسرانی و خطوط مترو یکی از محلات با دسترسی عالی می باشد.

دسترسی به کوهسنگی با خودروی شخصی: برای رفتن به کوهسنگی با خودروی شخصی می توانید از میدان جمهوری اسلامی، بزرگراه سردار سلیمانی، بلوار بهار، بلوار احمد آباد بلوار ملاصدرا اقدام کنید.

دسترسی به کوهسنگی با مترو: برای رفتن به کوهسنگی با مترو می توانید از خط 2 مترو مشهد استفاده کرده و در ایستگاه کوهسنگی پیاده شوید.

دسترسی به کوهسنگی با اتوبوس: ایستگاه های اتوبوس چهار راه الندشت، کوهسنگی 24، شهید بهشتی 51 و ملاصدرا 22 شما را به راحتی به محدوده کوهسنگی می رسانند.

دسترسی به کوهسنگی با تاکسی: برای رفتن به کوهسنگی با تاکسی نیز می توانید از ایستگاه های تاکسی های خطی و یا تاکسی های گذری کوهسنگی استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *