بهترین راه برای تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب

اگر به تازگی تلویزیون شما با مشکل روبرو شده است، شاید برای شما سخت باشد تا آن را به مرکز تعمیر تلویزیون ببرید. در این صورت می توانید با انتخاب خدمت تعمیر تلویزیون در محل از تکنسین بخواهید تا مشکل را برای شما در منزل رفع نماید. برخلاف تصور عموم گاهی تعمیر تلویزیون در منزل ارزان تر از انتقال آن به مراکز تعمیرات تمام می شود. در این مطلب قصد داریم بهترین راه برای تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب را به شما معرفی کنیم.

چه زمانی از تعمیر تلویزیون در محل استفاده کنیم؟

اگر تلویزیونی که سال ها از آن استفاده می کنید یا حتی به تازگی از بازار خریداری کرده اید با مشکلاتی در تصویر، صدا یا منبع تغذیه روبرو شده است باید آن را به یکی از تکنسین های ماهر نشان دهید. تعمیرکار پس از بررسی قسمت های مختلف تلویزیون عیب را تشخیص داده و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام می دهد.

یکی از مهمترین مسائلی که باید به آن توجه کنید، انتخاب تکنسین ماهر است زیرا عیب یابی درست تنها توسط این افراد انجام می شود. در صورتی که فرد تجربه کافی نداشته باشد ممکن است پس از چندین بار تعویض و تعمیر قطعات، مشکل تلویزیون شما رفع نشود و با وجود پرداخت هزینه های بسیار بالا باز هم نتوانید به درستی از آن استفاده کنید. پس از آنکه عیب یابی تلویزیون تمام شد یکی از سه کار زیر برای تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب انجام می شود:

 • ایجاد تغییر در تنظیمات و بهینه سازی عملکرد تلویزیون
 • تعمیر قطعات و تجهیزات آسیب دیده
 • تعویض قطعاتی که تعمیر آنها امکان پذیر نیست

هر یک از این کارها، هزینه ای را برای شما دارند اما در کل باعث حل مشکل تلویزیون شده و مجدداً می توانید از آن استفاده کنید. از آنجایی که انتقال تلویزیون آسیب دیده به محل تعمیرگاه زحمات زیادی دارد و ممکن است باعث شدیدتر شدن مشکل آن شود، ما به شما استفاده از تعمیر تلویزیون در محل را پیشنهاد می کنیم.

اگر بخواهیم هزینه تعمیر تلویزیون در محل را با هزینه ای که باید بابت خرید یک تلویزیون جدید بپردازید مقایسه کنیم مطمئناً تعمیر تلویزیون به صرفه تر خواهد بود. پس به شما توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی ابتدا مشکل را با نمایندگی تعمیرات تلویزیون در میان بگذارید.

معرفی مزیت‌های استفاده از تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم، با استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب به راحتی می توانید مشکل تلویزیون خود را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنید. انتخاب این خدمت از آسیب دیدن بیشتر تلویزیون جلوگیری می کند. برخی دیگر از مزایای استفاده از خدمات تعمیرکاران تلویزیون در منزل به شرح زیر است:

 • ممکن است به چندین مرکز حضوری تعمیر تلویزیون مراجعه کرده و تلویزیون را همراه خود ببرید اما این مراکز به شما اعلام کنند که نمی توانند مشکل تلویزیون را برطرف نمایند. در این صورت زمان و انرژی خود را از دست خواهید داد. این مشکل در استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون در منزل به وجود نمی آید.
 • انتقال تلویزیون خصوصاً تلویزیون های بزرگ به محل تعمیرگاه هزینه بسیاری برای شما دارد. اگر تعمیرکارها به منزل شما مراجعه کنند، هزینه تعمیر تلویزیون کمتر خواهد شد.
 • ممکن است در حین جابجایی صفحه تلویزیون شکسته یا به قطعات معیوب و آسیب دیده صدمه بیشتری وارد شود.
 • در صورتی که تکنسین ها به منظور شما مراجعه کنند، خودتان ناظر تمام مراحل تعمیر تلویزیون هستید.
 • تکنسین هایی که به تعمیر تلویزیون در محل می پردازند تمامی قطعات پرکاربرد و متداول را همراه خود دارند و دیگر نیازی نیست شما برای تهیه این قطعات به فروشگاه های مختلف مراجعه کنید. تعمیرکار در صورت استفاده از قطعات جدید، فاکتوری رسمی به شما ارائه خواهد کرد.
 • پس از آنکه کار تعمیر تلویزیون شما به پایان برسد، تعمیرکار به شما روش استفاده درست از تلویزیون را آموزش داده و راه های پیشگیری از بروز مشکلات متداول در تلویزیون را نیز به شما گوشزد خواهد کرد.
 • تمام برندهای مختلف تلویزیون توسط تعمیرکاران در محل تعمیر می شوند خدماتی که این مراکز ارائه می دهند از طرف نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در مشهد یا برندهای دیگر است

تعمیر در محل

چگونه می توان از خدمات تعمیر تلویزیون در محل استفاده کرد

مراکز تعمیرات مجاز بسیار زیادی وجود دارند که خدمات تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب را ارائه می دهند اما تنها تعداد کمی از آنها هستند که می توانند برندهای مختلف تلویزیون را برای شما تعمیر کنند. به طور مثال پاراتک به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در مشهد تمام برندهای تلویزیون را نیز تحت پوشش قرار می دهد. در صورتی که با این مجموعه تماس بگیرید می توانید با کمترین قیمت تلویزیون خود را در منزل خودتان تعمیر کنید. اگر بخواهیم مراحل ثبت سفارش برای تعمیر تلویزیون را بررسی کنیم، باید به موارد زیر اشاره نماییم:

 • زمانی که مشکلی در صدا، تصویر یا منبع تغذیه تلویزیون مشاهده کردید با مجموعه ای معتبر و باسابقه تماس بگیرید. در برخی از تعمیرگاه های تلویزیون امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین نیز وجود دارد.
 • پس از آن تکنسین های مجرب به محل سکونت شما اعزام می شوند.
 • در بدو ورود این افراد، عیب یابی تلویزیون توسط آنها انجام می شود.
 • به مشتری اطلاع داده می شود که مشکل تلویزیون به چه صورت قابل حل است.
 • ابتدا تعمیرکار تلاش می کند تا با تعمیر قطعات معیوب مجدداً تلویزیون را قابل استفاده کند.
 • در صورتی که قطعه معیوب قابل تعمیر نباشد باید آن را تعویض نمود. این امر به اطلاع مشتریان می رسد.
 • در صورت رضایت مشتری قطعه معیوب تعویض شده و هزینه آن در فاکتور رسمی قید می شود.
 • پس از اتمام کار، آموزش های لازم نیز به مشتریان داده می شود.
 • تمامی تعمیراتی که در مراکز مجاز انجام می شود دارای ضمانت بوده و در صورت بروز مجدد مشکل، ایرادات پیش آمده به صورت رایگان برای شما رفع خواهد شد.

تعمیر با قیمت مناسب

معرفی بهترین مرکز تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب

اگر شما هم به دنبال استفاده از خدمات مرکزی باتجربه و متبحر در زمینه تعمیر تلویزیون در محل با قیمت مناسب هستید ما به شما پاراتک را پیشنهاد می کنیم. در این مجموعه از تکنسین های ماهر و آموزش دیده استفاده می شود و تمامی خدمات آن نیز ضمانت خواهد شد. این مجموعه نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون های سامسونگ و ال جی در شهر مقدس مشهد را دریافت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *