آیا تلویزیون شما هم نیاز به تعمیر دارد؟ آیا برای انتخاب تعمیر تلویزیون در محل سکونت و مراجعه به نمایندگی با تردید روبرو هستید؟ ما در این مطلب تمام جزئیات در مورد تعمیر تلویزیون در محل و یا مراجعه به نمایندگی را برای شما توضیح خواهیم داد قبل از آنکه از خدمات تعمیر تلویزیون در منزل مشهد استفاده کنید، این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

چه کسانی تعمیر تلویزیون در منزل را انتخاب می‌کنند؟

اگر تلویزیون شما با مشکل صدا یا تصویر روبرو شده است یا روشن نمی‌شود باید آن را به تعمیرکاری مجاز و معتبر بسپارید. امروزه مراکز بسیار زیادی وجود دارند که خدمات تعمیر انواع تلویزیون را در منزل به مشتری ارائه می‌دهند. برای این کار کافی است تا با کارشناسان این مؤسسات تماس گرفته و سپس منتظر مراجعه متخصصین بمانید.

تعمیرکاران معتبر به موقع به منزل شما مراجعه کرده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، عیب آن را تشخیص می‌دهند. در صورتی که امکان رفع عیب بدون تعمیر یا تعویض قطعات وجود داشته باشد، تعمیرکار، تلویزیون شما را رفع عیب کرده و به شما تحویل می‌دهد. اگر قطعه‌ای از آن نیاز به تعمیر داشته باشد باید آن را به مرکز نمایندگی برده و پس از تعمیر کامل مجدداً بر روی تلویزیون نصب نماید.

در صورتی که نیاز باشد کل تلویزیون به مرکز مجاز منتقل شود، این امر به اطلاع شما رسانده شده و دستگاه شما به مرکز مجاز انتقال پیدا می‌کند. کسانی که از تعمیر تلویزیون در منزل مشهد استفاده می‌کنند نیازی نیست تلویزیون خود را به نمایندگی‌های مختلف مانند نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال‌ جی در مشهد ارسال نمایند.

این کار زحمت مشتری را کم کرده و در هزینه‌های او نیز صرفه‌جویی می‌کند. بسیاری از عیوب به وجود آمده در تلویزیون‌های مختلف، با جابه‌جایی و بر اثر ضربه‌های مختلف شدیدتر می‌شود. بدین ترتیب تعمیر آنها سخت‌تر می‌گردد. در صورتی که تلویزیون شما با ایراد جدی روبرو شده باشد بهتر است ابتدا از خدمات تعمیر تلویزیون در محل استفاده کرده و عیب‌یابی آن را انجام دهید. سپس در صورت لزوم تلویزیون شما به نمایندگی انتقال داده می‌شود.

تعمیر تلویزیون در منزل

نکات مهم در هنگام تعمیر تلویزیون در منزل

قبل از آنکه با مرکزی برای تعمیر تلویزیون تماس بگیرید باید در مورد ویژگی‌های زیر تحقیق کنید. تنها مراکزی می‌توانند تلویزیون شما را به نحو احسن عیب‌یابی و تعمیر کنند که ویژگی‌های زیر را داشته باشند:

 • از پرسنل باتجربه و متخصصی برای تعمیر تلویزیون شما استفاده کنند. کسانی که تجربه زیادی ندارند ممکن است نتوانند عیب تلویزیون را به درستی تشخیص دهند.
 • هزینه‌ای که از شما دریافت می‌شود منصفانه باشد. بسیاری از همکاران برای ارائه خدمات در منزل، هزینه‌های هنگفتی را از مشتری دریافت می‌کنند. این کار باعث می‌شود تا مشتریان خرید تلویزیون جدید را به تعمیر آن ترجیح دهند.
 • تعمیرکارانی که از تخصص و تبحر خود اطمینان کامل دارند، کار خود را ضمانت می‌کنند. به طور مثال در پاراتک از پرسنل باتجربه در کنار تجهیزات پیشرفته استفاده می‌شود. به همین دلیل تمامی تعمیرات در این مرکز سه ماه ضمانت دارند.
 • توجه داشته باشید که تعمیرکار به وعده‌هایی که به شما می‌دهد، عمل کند. باید تلویزیون شما در مدت زمانی که تعیین می‌شود، تعمیر گردد. برای اطلاع از خوش قولی و متعهد بودن تعمیرکاران بهتر است با مشتریان سابق آنها مشورت کنید. برای این کار کافی است تا نام مرکز موردنظر را در شبکه‌های اجتماعی جستجو نمایید.
 • تمام قطعاتی که برای تعمیر تلویزیون شما استفاده می‌شود باید باکیفیت بوده و حتی‌الامکان از قطعات اصلی برای تعمیر تلویزیون‌های برند استفاده شود. این کار تنها در نمایندگی‌های مجاز مانند نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ مشهد ارائه می‌شود.
 • زمانی که شما با مرکز تعمیر تلویزیون تماس می‌گیرید، تعمیرکاران در مورد مقرر به منزل شما مراجعه نمایند.

آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش برای تعمیر تلویزیون

اگر شما هم می‌خواهید تلویزیون آسیب‌دیده خود را در مدت زمانی کوتاه با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه تعمیر کنید ابتدا باید به وب‌سایت پاراتک مراجعه نمایید. در این سایت امکان ثبت سفارش تعمیر تلویزیون در منزل مشهد به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

پس از ثبت سفارش کارشناسان این مجموعه با شما تماس می‌گیرند و وقت مشخصی را برای مراجعه به منزل شما تعیین می‌کنند. در مرحله بعد تعمیرکارها به منزل شما مراجعه کرده و با استفاده از تجهیزات به‌روز، عیب‌یابی تلویزیون را انجام می‌دهند. پس از آن نیز مشکل تلویزیون شما به سه شکل حل می‌شود:

 • ایراد تلویزیون جزئی بوده و با کمی تنظیمات و دست‌کاری قطعات مختلف، تلویزیون تعمیر شده و به شما تحویل داده می‌شود.
 • قطعه معیوب از تلویزیون شما جدا شده و برای تعمیر به مرکز مجاز منتقل می‌شود. پس از تعمیر قطعه مجدداً پرسنل مجموعه به منزل شما مراجعه کرده و قطعه تعمیر شده را در محل مناسب نصب می‌نماید.
 • در صورتی که نیاز باشد قطعات تلویزیون به طور کامل تعویض شوند، پرسنل نمایندگی آن را تهیه و مجدداً برای نصب آن به منزل شما مراجعه می‌کنند.

در صورتی که نیاز باشد تلویزیون شما به محل نمایندگی منتقل شود این کار توسط پرسنل این مجموعه انجام خواهد شد.

تعمیر تلویزیون در منزل

مزایای استفاده از تعمیر تلویزیون در منزل

اگر شما هم از خدمات تعمیر تلویزیون در منزل مشهد استفاده کنید از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • توضیحات کاملی در مورد روش تعمیر تلویزیون به شما ارائه می‌شود.
 • مدت‌زمان تعمیر، تخمین زده شده و به اطلاع شما می‌رسد.
 • در صورت نیاز از قطعات اورجینال برای تعمیر تلویزیون شما استفاده می‌گردد.
 • نیازی به حمل تلویزیون به محل نمایندگی نیست.
 • ایرادات تلویزیون شما در طی حمل‌ونقل بیشتر نخواهد شد.
 • هزینه تعمیر تلویزیون کمتر می‌شود.

کلام پایانی

اگر به دنبال معتبرترین مرکز برای تعمیر تلویزیون در منزل مشهد هستید ما در پاراتک آماده ارائه خدمات متنوع به شما هستیم. فرقی ندارد که تلویزیون شما توسط چه برندی تولید شده است. ما به راحتی می‌توانیم قطعات اورجینال هر تلویزیونی را تأمین کرده و تلویزیون شما را با بهترین روش تعمیر نماییم.

تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول به کار هستند، آموزش‌دیده و با تجربه‌اند. برای عیب‌یابی تلویزیون شما از تجهیزات پیشرفته استفاده می‌شود. ما به قدری به کیفیت خدمات خود اطمینان داریم که آنها را تا سه ماه ضمانت می‌کنیم. اگر می‌خواهید تلویزیون خود را با هزینه منصفانه و در کمترین زمان ممکن تعمیر کنید، همین‌الان سفارش خود را در این وب‌سایت ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *