نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در مشهد

تفاوتی نمی کند که تلویزیون ایکس ویژن شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریداری کرده باشید، بهرحال در هنگام خرید تلویزیون، احتمالا به شما گفته شده است که برای استفاده از خدمات پس از فروش ایکس ویژن باید از نمایندگی های مجاز این برند کمک بخواهید.

پاراتک به عنوان مرکز نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مشهد با در اختیار داشتن تعمیرکاران مجرب، دوره دیده و کارآزموده، آماده ارائه انواع خدمات نصب، نگهداری، سرویس و تعمیر تلویزیون های این برند در محل شما می باشد. همچنین ما با ارائه تعهد کامل، با افتخار به طور کامل مسئولیت تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن شما را می پذیریم.

 

تفاوتی نمی کند که تلویزیون ایکس ویژن شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریداری کرده باشید، بهرحال در هنگام خرید تلویزیون، احتمالا به شما گفته شده است که برای استفاده از خدمات پس از فروش ایکس ویژن باید از نمایندگی های مجاز این برند کمک بخواهید.

پاراتک به عنوان مرکز نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مشهد با در اختیار داشتن تعمیرکاران مجرب، دوره دیده و کارآزموده، آماده ارائه انواع خدمات نصب، نگهداری، سرویس و تعمیر تلویزیون های این برند در محل شما می باشد. همچنین ما با ارائه تعهد کامل، با افتخار به طور کامل مسئولیت تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن شما را می پذیریم.

پل ارتباطی پاراتک با شما: 35022000 -051

چرا از میان مراکز متعدد، باید خدمات را از نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مشهد دریافت کنید؟

چرا از میان مراکز متعدد، باید خدمات را از نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مشهد دریافت کنید؟

تعمیر تخصصی تلویزیون ایکس ویژن تحت نظر متخصصین با دانش و تجربه کافی، از جمله مهم ترین ویژگی های ماست. تکنسین های ما با دریافت آموزش های لازم جهت تعمیر انواع مدل های تلویزیون های این برند ایرانی، تلاش می کنند ما بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهند.

همچنین تمامی خدمات ارائه شده به همشهریان محترم در سطح شهر مشهد، توسط کادر مجرب و آموزش دیده ما با ارائه ضمانت نامه معتبر می باشد. درواقع تیم پاراتک تمامی خدمات ارائه شده توسط تکنسین های خود را به مدت 180 روز ضمانت می کند. در طول این مدت زمان پس از تعمیر، در صورتی که تلویزیون شما با همان مشکل قبلی رو به رو شد، شما می توانید خدمات تعمیرات موردنظر را مجددا و به صورت رایگان از ما دریافت نمایید.

تفاوت مجموعه پاراتک با دیگر نمایندگی های تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

پاراتک به عنوان نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن مشهد می تواند خدمات خود را به صورت گسترده در تمامی مناطق شهر مشهد ارائه نماید. خدمات تخصصی تعمیرات انواع مدل های تلویزیون های ایکس ویژن اعم از ال سی دی، ال ای دی، تلویزیون های هوشمند و …. توسط ماهرترین تکنسین های ما، در محل شما انجام خواهد شد. شما می توانید بدون نیاز به خارج کردن دستگاه خود، تعمیرات تلویزیون تان را در منزل یا محل کارتان دریافت نمایید.

ویژگی استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مشهد با پاراتک

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل شما یکی دیگر از خدمات مفید پاراتک به همشهریان خود می باشد. آن دست از مشتریانی که به دلایل مختلف، تمایلی به جابجایی تلویزیون خود ندارند، می توانند با استفاده از این خدمت ویژه، از تعمیرکاران ما در منزل خود، بهره ببرند. ما با دارا بودن شعب مختلف در سراسر شهر مشهد، خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن در محل شما ارائه خواهیم داد.

پاراتک به عنوان مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن مشهد در منزل شما، سرویس کاران خود را در کوتاه ترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش، به محل شما اعزام خواهد نمود. پس از اعزام تعمیرکاران، اقدامات لازم جهت تست تلویزیون، عیب یابی، تشخیص مشکل، درصورت نیاز تعویض قطعه و یا تعمیر آن انجام می گیرد.

تعمیرکاران ما با در اختیار داشتن تمامی ابزارآلات مورد نیاز و همچنین قطعات به کار رفته در تلویزیون، می توانند با سرعت عمل بالا، نسبت به تعمیر تلویزیون شما اقدام نمایند. همچنین در صورت عدم وجود قطعه مورد نظر همراه تعمیرکار، از طرف نمایندگی پشتیبانی خواهد شد.

جزئیات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن مشهد در مرکز پاراتک

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های مجاز این برند است. تعمیرات تخصصی این برند توسط تکنسین های ماهر ما به کمک دستگاه های هوشمند تست و عیب یابی برد و پانل تلویزیون انجام می شود.

تکنسین های آموزش دیده ما با تخصص در تلویزیون های این برند و آشنایی کامل با تمام انواع مدل ها و مشکلات متداول ایجاد شده در تلویزیون ایکس ویژن می توانند به راحتی و به سرعت، مشکل را شناسایی کرده و در جهت برطرف کردن سریع آن، اقدام نمایند. سپردن تعمیر تلویزیون به نمایندگی های مجاز و تعمیرکاران تخصصی دوره دیده آن ها، می تواند تا حد زیادی باعث صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه شما شود.

انواع مشکلات رایج تلویزیون ایکس ویژن

متداول ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن که احتمالا شما با یکی از آن ها رو به رو شده اید، عبارتند از:

 • صدا دارد اما تصویر ندارد
 • قطع تلویزیون شدن صدای تلویزیون ایکس ویژن
 • تلویزیون روشن نمی شود
 • خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ایکس ویژن
 • دیر روشن شدن تلویزیون ایکس ویژن
 • چراغ پاور تلویزیون چشمک می زند
 • به هم ریختگی رنگ ها در تلویزیون ایکس ویژن
 • شکستن پنل ال سی دی تلویزیون ایکس ویژن
 • وجود خطوط عمودی و افقی در تصویر تلویزیون ایکس ویژن
 • قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون ایکس ویژن
 • مشکلات منبع تغذیه تلویزیون
 • مشکلات پنل تلویزیون ایکس ویژن
 • دکمه های لمسی تلویزیون ایکس ویژن کار نمی کنند
 • صفحه تلویزیون ایکس ویژن شکسته است.

انواع مشکلات رایج تلویزیون ایکس ویژن

آیا در مجموعه پاراتک فقط تعمیر تلویزیون ایکس ویژن مشهد انجام می شود؟

در مرکز پاراتک خدمات مربوط به تمامی تلویزیون های موجود در بازار، اعم از برندهای زیر، به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می شود:

 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون اسنوا مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون صنام مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون هایسنس مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون مجیک مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون شیائومی مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون فیلیپس مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون مارشال مشهد
 • نمایندگی تعمیرات تلویزیون TCL مشهد

روش های سفارش خدمات از نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن مشهد با گروه پاراتک

آیا نمی دانید کدام نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن می تواند خدمات تعمیر تلویزیون در محل را به شما ارائه نماید؟

آیا تلویزیون ایکس ویژن شما خراب شده و نمی دانید که به کجا مراجعه کنید؟

آیا به خدمات یک نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن نیاز دارید؟

آیا نمی دانید کدام نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن خدمات امکان ثبت سفارش اینترنتی دارد؟

پاراتک تمام مشکلات شما را حل کرده است. امکان ثبت سفارش اینترنتی از سایت مجموعه پاراتک به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در محل شما فراهم شده است. شما می توانید روی https://paratek.ir/ کلیک کنید و در بخش ثبت درخواست خدمات بالای صفحه، به راحتی با ما در ارتباط باشید.

تعمیرات تخصصی مشکل نداشتن صدا یا تصویر تلویزیون ایکس ویژن

عدم نمایش تصویر در تلویزیون معمولا مربوط به بخش LN دستگاه و عدم دریافت صدا از تلویزیون نیز اغلب مربوط به پاور دستگاه است. بنابراین چنانچه با مشکل تلویزیون ایکس ویژن صدا دارد اما تصویر ندارد روبرو شدید و یا تلویزیون ایکس ویژن شما تصویر دارد اما صدا ندارد، می توانید روی خدمات تکنسین های متخصص پاراتک حساب کنید.

تعمیرات تخصصی مشکل روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن

یکی از مشکلات رایجی که در اغلب تلویزیون ها و تلویزیون های ایکس ویژن رخ می دهد، مشکلات مربوط به روشن نشدن تلویزیون است. این مشکل اغلب به پاور دستگاه مربوط می شود و بایستی به صورت تخصصی توسط تکنسین های کاربلد مراکز مجاز و نمایندگی های تعمیر تلویزیون ایکس ویژن برطرف شود.

تعمیرات تخصصی مشکل روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن

تنها با چند کلیک، به راحتی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در مشهد را دریافت کنید

برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن مشهد نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نخواهید داشت. فقط کافیست از هر کجای شهر مشهد، اینترنت خود را روشن کنید و سفارش خدمات تعمیر تلویزیون تان را به صورت اینترنتی برای ما ارسال نمایید.

همچنین می توانید با هرکدام از شعبات ما تماس گرفته و درخواست اعزام تکنسین به محل خود را از ما بخواهید.

برای تماس تلفنی با کارشناسان پاراتک روی اینجا کلیک کنید.

برای ثبت سفارش اینترنتی خدمات پاراتک روی اینجا کلیک کنید.

واحد های پذیرش تلفنی:

وکیل آباد : ۳۵۰۲۲۰۰۰

معلم : ۳۶۰۴۴۰۰۴

سجاد : ۳۶۰۵۶۰۰۶

امام رضا : ۳۳۴۳۹۷۹۹

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.